Piabet Günlük Para Çekim Limiti Nedir - Piabet Ödemeleri

bahis

Piabet Günlük Para Çekim Limiti Nedir

Bütün sitelerde olduğu gibi, piabet sitesinde de kazandığınız paraları geri alma konusunda, piabet günlük para çekim limiti nedir? Sorusunun karşılığını bilmelisiniz. Elbette bu sitede de, günlük en düşük para çekme miktarı ve günlük en yüksek para çekme miktarı şeklinde tanımlama yapılmıştır. Günlük ifadesinin altında 1 gün yani 24 saat işlem süresi bulunmaktadır. 1 gün kelimesini gördüğünüzde, yapmış olduğunuz son işlem üzerinden, 24 saatlik işlem süresinin geçmesi gerektiğini unutmamalısınız.

Piabet Günlük Minimum Para Çekme Miktarı

Herhangi bir sistemi tercih etmek suretiyle, piabet sitesinde kazandığınız paraları geri almayı düşünüyor iseniz, piabet gümrük minimum para çekme miktarı doğrultusunda talimat vermelisiniz. 4 farklı sistem ile para çekme işlemi yapılmakta olup, 4 sistem içinde aynı ortak değer yani minimum 100 Türk Lirası parasal değer belirlenmiştir. Banka havalesi ya da TL nakit yöntemi ile neteller yöntemi ya da ecopayz  yöntemi ile para çekmek istediğinizde kullanmanız gereken değer en az 100 Türk Lirası olacaktır. 100 Türk Lirası altında para kazanmış iseniz, ana hesap üzerinde bulunan para miktarının minimum seviyeye ulaşmasını beklemelisiniz.

Piabet Günlük En Fazla Para Çekme Miktarı

Minimum anlayış ile birlikte, piabet günlük en fazla para çekme miktarı şeklinde bir tanımlamada yapılmıştır. Buna göre, banka havalesi ile gün içerisinde en fazla 20.000 Türk Lirası, ecopayz ile gün içerisinde en fazla 10.000 Türk Lirası, TL nakit ile gün içerisinde en fazla 10.000 Türk Lirası, neteller ile gün içerisinde en fazla 10.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Piabet Günlük Para Çekim Limiti Kullanıcılara Göre Değişir mi?

Piabet günlük para çekim limiti nedir? Sorusunun karşılığı yukarıda seçenekler ve karşılığında denk gelen parasal değerler ile anlatılmıştır. Merak ediyor iseniz, piabet günlük para çekme limiti kullanıcılara göre değişir mi? Sorusunun karşılığı yoktur. Az para yatıran, az para çeker, çok para yatıran çok para çeker gibi bir anlayış, üyeler arası herhangi bir fark yoktur. Herkes eşit bir şekilde hizmet almakta, herkes yukarıda belirtilen limitler dahilinde hareket etme şansına sahip olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir